Nikol "Šéfka"

"Táborom sa venujem už 10 rokov a prácu s deťmi milujem. Manažujem si 6 členný tím animátorov, ktorí ma musia poslúchať :) Viem pofúkať kolienko avšak vtipy prenechávam iným členom môjho tímu. Snažím sa byť hnacím prvkom môjho tímu."

Aďo "Kúzelník Udo"

"V tomto tábore som začínal ako dieťa a preto sa viem vcítiť do kože detí. Viem čo majú radi a naopak čo nie. V tábore sa ako animátor venujem hlavne tým zábavným aktivitám a to v roli zabávača, kúzelník Udo, DJ-Kominár :)
Som vášnivý športovec, profesionálne hrám futbal a tomu sa v tábore venujem najviac čo deti s radosťou uvítajú."  

Klaudia "Fanča" 

"S tábormi som začala v 18-tich rokoch. Vyštudovala som elementárnu pedagogiku čiže mám prax hlavne s hravou činnosťou pre deti. Mojou záľubou je hra na hudobných nástrojoch a pôsobenie vo vokálno-inštrumentálnej skupine Krídla okrem toho "hrám na nervy" Šéfke :D . Leto s deťmi je pre mňa to najkrajšie strávené obdobie."

Maťko "Spisovateľ"

"V tíme zastávam hlavnú úlohu ako poradca vo vzťahových záležitostiach. Keď vo vzduchu cítim konflikty v obliastiach lásky hneď som im za pätami. A mimochodom nechcem sa chváliť, ale objavil som vôňu čokolády."

Simonka "Bimka"

"Do tábora som sa dostala náhodou a na prvý pohľad mi padli do oka deti, animátori, krásne prostredie. Ako dievča z juhu mám trochu problémy s letnými teplotami pod 30°C :) Som veľká turistka a v prípade záujmu nemám problém robiť horskú "zvodkyňu" :D "

Megy "z kinderka"

"Moje zuby som si našla v kinderku, keď som mala 5 rokov. V tomto animačnom tíme som krátko, ale bola to láska na prvý pohľad. Milujem babkinu kuchyňu. Som kreatívna duša a starám sa o to, aby ste mali uchované spomienky z tábora."

Nikki "blogerka"

"Kým som neprišla na Mlynky myslela som si o sebe, že som anti typ do tábora. Nita ma však chytila za srdce a pri odchode mi vyšla veru nejedna slzička. Typický je pre mňa výrazný smiech :D"