20200825_111054.jpg

Nikol "Mamka"

"Táborom sa venujem už x rokov a prácu s deťmi milujem. Manažujem si 6 členný tím animátorov, ktorí ma musia poslúchať :) Viem pofúkať kolienko avšak vtipy prenechávam iným členom môjho tímu. Snažím sa byť hnacím prvkom môjho tímu."

20200826_115242.jpg

Aďo "Kúzelník Udo"

"V tomto tábore som začínal ako dieťa a preto sa viem vcítiť do kože detí. Viem čo majú radi a naopak čo nie. V tábore sa ako animátor venujem hlavne tým zábavným aktivitám a to v roli zabávača, kúzelník Udo, DJ-Kominár :)
Som vášnivý športovec, profesionálne hrám futbal a tomu sa v tábore venujem najviac čo deti s radosťou uvítajú."  

20200713_122538.jpg

Klaudia "Fanča" 

"S tábormi som začala v 18-tich rokoch. Vyštudovala som elementárnu pedagogiku čiže mám prax hlavne s hravou činnosťou pre deti. Mojou záľubou je hra na hudobných nástrojoch a pôsobenie vo vokálno-inštrumentálnej skupine Krídla okrem toho "hrám na nervy" Šéfke :D . Leto s deťmi je pre mňa to najkrajšie strávené obdobie."

20200730_220351.jpg

Tomáš "Herkules"

"Teším sa do Nity každý rok, kvôli super kolektívu animátorov a ešte lepšej partii detí.Milujem vymýšlať hry pre deti a s radosťou sa k nim pridám, pretože spolu máme tie najkrajšie zážitky. Šport je moje druhé meno a poháňa ma detská radosť. PS: Mojou špecialitou sú rozcvičky, ktoré všetci milujú :D "

20200829_203933.jpg

Dora "Krásna Dorotka"

"Mne ide každý šport a preto vás ho rada hneď naučím. Taktiež som špecialistka na tabuľky v ktorých sa vyznám iba ja :D. Ako bývala vyšetrovateľka vyriešim každý prípad stratenej ponožky.Odnášam si stále veľa zážitkov od paintballu cez žonglovanie až po hranie na fujaru. Nita je môj druhý domov a vždy sa mi ťažko odchádza preto väčšinou ostávam o deň dlhšie.( je tažké sa ma zbaviť :D) "

Maťko "Spisovateľ"

"V tíme zastávam hlavnú úlohu ako poradca vo vzťahových záležitostiach. Keď vo vzduchu cítim konflikty v obliastiach lásky hneď som im za pätami. A mimochodom nechcem sa chváliť, ale objavil som vôňu čokolády."

IMG_20191018_161848.jpg

Lucia "Lucka"

"Ahojte všetci! Ja som animátorka Lucka. Veľmi rada kreslím, tancujem občas si pospevujem a zbožnujem rozprávky! Som za každú srandu i hru a teším sa aj z tých najmenších radostí. Zbožnujem všetky decká, mladšie i staršie, pretože ma nabíjajú tou najčírejšou energiou, ktorú potom vieme premeniť na nezabudnuteľné zážitky. Vidíme sa v tábore Nita, teším sa na vás. " 

20200817_190219.jpg

Gustáv "Gusto"

"Volám sa Gusto a cestujem až z ďalekého Humeního. Čas v Nite patrí k mojím najväčším highlightom roka. Rád počúvam národnú umelkyňu Evičku Mázikovú a pesničky zo Šláger tv. Teším sa na vás!"

Simonka "Bimka"

"Do tábora som sa dostala náhodou a na prvý pohľad mi padli do oka deti, animátori, krásne prostredie. Ako dievča z juhu mám trochu problémy s letnými teplotami pod 30°C :) Som veľká turistka a v prípade záujmu nemám problém robiť horskú "zvodkyňu" :D "

Megy "z kinderka"

"Moje zuby som si našla v kinderku, keď som mala 5 rokov. V tomto animačnom tíme som krátko, ale bola to láska na prvý pohľad. Milujem babkinu kuchyňu. Som kreatívna duša a starám sa o to, aby ste mali uchované spomienky z tábora."

Nikki "blogerka"

"Kým som neprišla na Mlynky myslela som si o sebe, že som anti typ do tábora. Nita ma však chytila za srdce a pri odchode mi vyšla veru nejedna slzička. Typický je pre mňa výrazný smiech :D"