20200826_115242.jpg

Aďo "Kúzelník Udo"

"V tomto tábore som začínal ako dieťa a preto sa viem vcítiť do kože detí. Viem čo majú radi a naopak čo nie. V tábore sa ako animátor venujem hlavne tým organizačným veciam, tvorbe hier a programu a v nepodslednom rade zábavným aktivitám a to v roli zabávača, kúzelník Udo, DJ-Kominár :)
Som vášnivý športovec, amatérsky hrám futbal a deti to vždy uvítajú"  

20200825_111054.jpg

Nikol "Mamka"

"Táborom sa venujem už x rokov a prácu s deťmi milujem. Manažujem si 6 členný tím animátorov, ktorí ma musia poslúchať :) Viem pofúkať kolienko avšak vtipy prenechávam iným členom môjho tímu. Snažím sa byť hnacím prvkom môjho tímu."

20200713_122538.jpg

"Fanča" 

"S tábormi som začala v 18-tich rokoch. Vyštudovala som elementárnu pedagogiku čiže mám prax hlavne s hravou činnosťou pre deti. Mojou záľubou je hra na hudobných nástrojoch a pôsobenie vo vokálno-inštrumentálnej skupine Krídla okrem toho "hrám na nervy" Šéfke :D . Leto s deťmi je pre mňa to najkrajšie strávené obdobie."

20200730_220351.jpg

Tomáš "Herkules"

"Teším sa do Nity každý rok, kvôli super kolektívu animátorov a ešte lepšej partii detí.Milujem vymýšlať hry pre deti a s radosťou sa k nim pridám, pretože spolu máme tie najkrajšie zážitky. Šport je moje druhé meno a poháňa ma detská radosť. PS: Mojou špecialitou sú rozcvičky, ktoré všetci milujú :D "

20200829_203933.jpg

Dora "Krásna Dorotka"

"Mne ide každý šport a preto vás ho rada hneď naučím. Taktiež som špecialistka na tabuľky v ktorých sa vyznám iba ja :D. Ako bývala vyšetrovateľka vyriešim každý prípad stratenej ponožky.Odnášam si stále veľa zážitkov od paintballu cez žonglovanie až po hranie na fujaru. Nita je môj druhý domov a vždy sa mi ťažko odchádza preto väčšinou ostávam o deň dlhšie.( je tažké sa ma zbaviť :D) "

Maťko "Spisovateľ"

"V tíme zastávam hlavnú úlohu ako poradca vo vzťahových záležitostiach. Keď vo vzduchu cítim konflikty v obliastiach lásky hneď som im za pätami. A mimochodom nechcem sa chváliť, ale objavil som vôňu čokolády."

image4.jpeg

Claudy "Roboš"

"V tomto tábore som sama vyrástla a za tie roky mi priniesol kopu krásnych zážitkov. Aj preto sa mi páči byť súčasťou animačného tímu, ktorý vytvára rovnako super spomienky našim tábornikom. Keďže hudba je môjmu srdcu blízka, vždy uvítam muzikou spojené chvíľky s deťmi ako aj iné tvorivé či športové aktivity. Rada vypočujem hocjaké problémy či šalenotky z detských hláv. Milujem výzvy a nezľaknem sa ani hasenia sviečky čelom aj keby mi malo trošku priškvariť vlasy. :D"

414301609_1587013555458370_5351155417155027581_n.jpg

Daniela "Dada"

"Leto bez tábora v Nite si už niekoľko rokov neviem ani predstaviť. Neskutočne rada sa na toto miesto vraciam každý rok, kvôli skvelému kolektívu animátorov, úžasným táborníkom a samotnému prostrediu, ktoré je na vytváranie spoločných nezabudnuteľných zážitkov ako stvorené. Aj keď moje srdce bije pre futbal, neváham prijať akúkoľvek športovú či kreatívnu výzvu. A čo sa týka hľadania stratených lôpt v potoku, väčšinou nezablúdim, len prídem o pár bielych ponožiek 😃"  

20220718_153234.jpg

Ivana "Ivka"

"Čo je krajšie, než tvoriť si spoločné spomienky plné radostí, smiechu a nevyriešiteľne vyriešených problémov? Sama som mala možnosť skúsiť si to ako dieťa a nikdy som to neľutovala. Preto sa teraz snažím rozdávať úsmev každému, kto ho potrebuje. Veľmi rada si s táborníkmi zaspievam, niečo si nakreslím alebo skúsim akýkoľvek šport či výzvu. Viem sa starať o neposlušné vlasy, hoci učesať 30 dievčat nie je až taká hračka ako sa zdá. Rada počúvam každý detský príbeh a objatí mám na rozdávanie. 🙂"  

Kontaktný formulár