Super..Leovi sa velmi pacilo. O rok zasaaa pride :) :) :) :) :) :) :) aj s bracekom

Silvia

Super tábor. Profesionálny prístup, rodinná atmosféra a perfektná strava. Stredný syn bol už 7 krát. Náš najmladší syn sa nechcel od nás pohnúť ani na krok. Išiel preč prvý krát a po druhom dni pobytu nám zahlásil " Maminááá, je tu supéééér". Po návrate domov nám na ďalší deň oznámil, že chce ísť naspäť na ďalší týždeň. Takže Nikol, jedno je isté, na budúci rok máte jedného ak nie aj viac táborníkov istých. Vkladali sme do Vás nádeje a skončilo to nad naše očakávania. Takže budúci rok sa vidíme znova.

Miroslav

Práve sme sa vrátili zo školy v prírode. Deti mali plno zážitkov vďaka úžasným animátorkam Fany a Nikol,s ktorými sa dalo na všetkom dohodnúť a veľmi dobre sa s nimi spolupracovalo. Strava bola úžasná,asi sme všetci pribrali,lebo deti dupľovali jedna radosť. :-) vrelo odporúčam všetkým,ja sa už teraz teším na ďalší pobyt

Monika

Najlepší tábor 💜 animátory,jedlo,aktivity,nápady na hry úžasné...ak budú teenage campy budem chodiť každý rok až do 17 rokov 😇

Miriam

Chcem sa čo najsrdečnejšie poďakovať za skvelý silvestrovský TOP pobyt. Obrovská vďaka skvelým majiteľom. Veľká spokojnosť.

Ervin

Najnajnaj tábor, skvelí vedűci, vynikajűca strava a perfekt... zábava!!!!!!! 

Kvetka

Ďakujemeeee, deti po prvom turnuse nadšené 

Janka

Vrelo odporúčam tento tábor, moje deti sú tam už 4 krát a sú strašne spokojné. Dobrá strava, veľa zábavy, zdravá turistika a príjemný animátori.

Zuzana

Veľké...ĎAKUJEME ! a o rok sa stretneme!

Aneta

Kontaktný formulár